سالم ویروس اندازی اطلاعات شناسایی اطلاعات

سالم: ویروس اندازی اطلاعات شناسایی اطلاعات آنتی ویروس شبکه اجتماعی فضای مجازی

جام جهانی کوچک در پنج روز

دیدارهای دوستانه ملی مهمی از فردا تا سه‌شنبه هفته آینده در اروپا برگزار می‌شود که همچون یک جام جهانی کوچک است. جام جهانی کوچک در پنج روز ..

ادامه مطلب

انتشار تصویری از حضور محرمانه شفر در منزل مجتبی , واکنش جباری به فسخ یک‌طرفه قراردادش به وسیله استقلالی‌ها

به گزارش خبرآنلاین، مجتبی جباری بازیکنی که امروز قراردادش با استقلال به صورت یک طرفه فسخ شد، به این عنوان تصویر العمل نشان داد و تصویری در اینستاگرام انتش..

ادامه مطلب

عزت‌اللهی نمی‌تواند آمکار را برابر روستوف همراهی کند

سعید عزت اللهی به علت وجود بندی در قراردادش نمی‌تواند آمکار را برابر روستوف همراهی کند.  عزت اللهی نمی تواند آمکار را برابر روستوف همرا..

ادامه مطلب

پیروزی بی رحمانه پاری‌سن ژرمن برابر تیم سوم جدول

تیم فوتبال پاری‌سن ژرمن با درخشش خط حمله بی مهار خود برابر بوردو به بردی پرگل دست یافت. پیروزی بی رحمانه پاری سن ژرمن برابر تیم سوم جدول عبارات ..

ادامه مطلب

پیروزی هیرنفین با گلزنی قوچان‌نژاد

به گزارش ایسنا، هیرنفین یک شنبه در هفته چهارم لیگ یک هلند برابر آیندهوون قرار داده شد و با دو گل مهمانش را شکست داد. پیروزی هیرنفین با گلز..

ادامه مطلب

درست نیست بازی سوپرکاپ لغو شود/ این حق دو تیم قهرمان است که با یکدیگر بازی کنند ، حسینی

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در این مدت تمرینات سنگینی را جهت حضور در سوپرکاپ انجام داده‌ایم و به نظرم این درست نیست که بخواهند این بازی را لغو کنند. ..

ادامه مطلب

تیم تبریزی حق جذب سه بازیکن آزاد را ندارد ، رویای بر باد رفته تراکتورسازان

فیفا در پاسخ به استعلام فدراسیون فوتبال تاکیدکرد که تراکتورسازی حق جذب سه بازیکن آزاد در نقل و انتقالات تابستانی را ندارد. رویای بر باد رفته تراک..

ادامه مطلب

هجوم قطری‌ها به خزانه برانکو

به گزارش خبرآنلاین؛ در آخر فصل فوتبالی در غرب آسیا دوباره کلوب ها جهت حضور در فصل آینده آماده می شوند. طبق سال های گذشته همچنان کلوب های قطری بیشترین درخواست..

ادامه مطلب

پرسپولیس شایسته افزایش است/ هواداران بیایند، منتظرشان هستیم ، برانکو

به گزارش خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر الوحده امارات گفت:«برای بازی بزرگ با الوحده آماده ایم.می خواهیم تمام تلاش ..

ادامه مطلب