سالم ویروس اندازی اطلاعات شناسایی اطلاعات

سالم: ویروس اندازی اطلاعات شناسایی اطلاعات آنتی ویروس شبکه اجتماعی فضای مجازی

حملات اخیر پژاک نتیجه سیاست تازه ضدایرانی ترامپ است / روزنامه ترکیه ای

یک روزنامه ترکیه‌ای به نقل از کارشناسان سیاسی گزارش کرد که حملات اخیر گروه تروریستی پژاک احتمالاً نتیجه سیاست تازه رئیس‌جمهور آمریکا جهت تشکیل ائتلاف علی..

ادامه مطلب

مرگ قصاب بندرعباسی براثر تب کریمه کنگو

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: فوت قصاب بندرعباسی که با علائمی شبیه تب کریمه کنگو به یکی از بیمارستان های این شهر مراجعه کرده بود، بعد ..

ادامه مطلب

روز پنجم، ششم و هفتم , تصویرهای جشنواره فیلم کن ۲۰۱۷ و مراسم خوش حالی هفتادمین سالگرد

روزهای پنجم، ششم و هفتم هفتادمین جشنواره فیلم کن نیز به آخر رسید. در روز پنجم فیلم های داستان های مایروویتز (The Meyerowitz Stories)، چگونه در مهما..

ادامه مطلب

استفاده از تصویر خاتمی در داخل ستادها بلامانع است ، چرا به خالق واژه «امام» می‌گویند دروغگو

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: چهارشنبه‌ای که پشت سر گذاشتیم آقای رحیمی معاون دادستان کل به تمام دادستان‌های مراکز استان‌ها نامه نوشتند که استفاده از تصویر..

ادامه مطلب

امکان تشخیص زودهنگام افسردگی و شیزوفرنی با آزمایش خون

غالبا تمایز بین افسردگی و شیزوفرنی به خصوص در مراحل اولیه جهت پزشکان سخت است ولی حالا محققان اعلام کرده اند که امکان تفکیک این دو با آزمایش خون در آینده ن..

ادامه مطلب

پرسپولیس شایسته افزایش است/ هواداران بیایند، منتظرشان هستیم ، برانکو

به گزارش خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر الوحده امارات گفت:«برای بازی بزرگ با الوحده آماده ایم.می خواهیم تمام تلاش ..

ادامه مطلب

ماجرای شرکت دختر22ساله در دزدی مسلحانه به خاطر علاقه پسرقاتلی که به او قول ازدواج داده بود

دختری که دل به یک مرد جوان سپرده بود با وعده‌های فریبنده این جوان، حاضر شد در دزدی مسلحانه‌ای از یک طلافروشی با باند دزدان همکاری کند. ولی هنگام محا..

ادامه مطلب

تصاویر ، تظاهرات روز کارگر با ماسک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری فرانسه

در تصویرهای زیر بعضی از معترضان روز جهانی کارگر در فرانسه را مشاهده می کنید که با ماسک امانوئل مکرون و همسرش و مارین لوپن نامزدهای راه یافته به مرحله دوم ا..

ادامه مطلب

عکس دیده نشده از برزو ارجمند و پدرش (عکس)

خروجی صندوق‌های اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری چه به نفع قالیباف باشد چه به نفع رئیسی، جهت ستاد قالیباف به منزله پیروزی است و معتقدیم ادامه دولت فعلی خسران ا..

ادامه مطلب