سالم ویروس اندازی اطلاعات شناسایی اطلاعات

سالم: ویروس اندازی اطلاعات شناسایی اطلاعات آنتی ویروس شبکه اجتماعی فضای مجازی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هجوم قطری‌ها به خزانه برانکو

به گزارش خبرآنلاین؛ در آخر فصل فوتبالی در غرب آسیا دوباره کلوب ها جهت حضور در فصل آینده آماده می شوند. طبق سال های گذشته همچنان کلوب های قطری بیشترین درخواست را

هجوم قطری‌ها به خزانه برانکو

هجوم قطری ها به خزانه برانکو

عبارات مهم : ستاره

باشگاه های قطری به دنبال جذب چند ستاره پرسپولیس هستند.

به گزارش خبرآنلاین؛ در آخر فصل فوتبالی در غرب آسیا دوباره کلوب ها جهت حضور در فصل آینده آماده می شوند. طبق سال های گذشته همچنان کلوب های قطری بیشترین درخواست را به بازیکنان ایرانی می دهند. پرسپولیس با توجه به از بین بردن لخویا در قطر و بازی های چشم نوازی که در آسیا به نمایش گذاشته بیشترین نگاه ها را به خود جلب کرده. بازیکنان برانکو زیر ذره بین قرار گرفته اند و کلوب های قطری تورهای سنگینی جهت این ستاره ها پهن کرده اند.

هجوم قطری‌ها به خزانه برانکو

در همین روزهای ابتدایی شنیده شده است القطر تازه افزایش کرده به دنبال وحید امیری است و السد هم جهت جذب سروش رفیعی برنامه ها دارد. بازیکنانی که با توجه به حضور قرمزها در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده شدیدا مورد نیاز برانکو خواهند بود و جدایی هر کدام می تواند ضربه ای به تیم یکدست برانکو وارد کند. به خصوص وحید امیری که توانایی حضور در دو خط هافبک و مهاجم را دارد و برانکو جهت فصل آینده هم روی توانمندی های او حساب خاص ای باز کرده هست. باید دید سرمربی کروات قرمزها روی خروج کدامیک از ستاره هایش خط قرمز می کشد.

واژه های کلیدی: ستاره | برانکو | بازیکنان | پرسپولیس | وحید امیری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs