سالم ویروس اندازی اطلاعات شناسایی اطلاعات

سالم: ویروس اندازی اطلاعات شناسایی اطلاعات آنتی ویروس شبکه اجتماعی فضای مجازی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات درست نیست بازی سوپرکاپ لغو شود/ این حق دو تیم قهرمان است که با یکدیگر بازی کنند ، حسینی

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در این مدت تمرینات سنگینی را جهت حضور در سوپرکاپ انجام داده‌ایم و به نظرم این درست نیست که بخواهند این بازی را لغو کنند.

درست نیست بازی سوپرکاپ لغو شود/ این حق دو تیم قهرمان است که با یکدیگر بازی کنند ، حسینی

حسینی: درست نیست بازی سوپرکاپ لغو شود/ این حق دو تیم قهرمان است که با یکدیگر بازی کنند

عبارات مهم : قهرمان

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در این مدت تمرینات سنگینی را جهت حضور در سوپرکاپ انجام داده ایم و به نظرم این درست نیست که بخواهند این بازی را لغو کنند.

سید جلال حسینی در گفت وگو با فارس، در خصوص اردوی تیم پرسپولیس در اوکراین گفت: واقعاً تمرینات سخت و نفس گیری انجام می دهیم به طوریکه در زیاد روزها روزی 2 جلسه در صبح و عصر تمرینات پرفشار و سنگینی انجام می دهیم ولی همه ما امیدوار هستیم این تمرینات سنگین اثراتش را در لیگ نشان دهد و باز هم بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم. ما از هواداران ممنون هستیم که در این مدت حمایت بسیار خوبی کردند و امیدوارم حمایت آنها از این به بعد هم ادامه پیدا کند تا بتوانیم در چند جبهه که حضور داریم عملکرد موفقی را از خود به جای بگذاریم.

درست نیست بازی سوپرکاپ لغو شود/ این حق دو تیم قهرمان است که با یکدیگر بازی کنند ، حسینی

کاپیتان تیم پرسپولیس درخصوص به عقب افتادن دربی 85 در کشور آلمان و اینکه طبق آخرین اعلام قرار شده است این بازی 31 تیرماه در شهر بیله فلد آلمان برگزار شود، افزود: ما در این مدت تمرینات سخت و سنگینی را انجام دادیم و همگی آماده حضور در سوپر کاپ هستیم، من نمی دانم چطور می توان تاریخ سوپر کاپ که یک بازی رسمی است را عوض کرد آیا که در همه جای دنیا سوپر کاپ انجام می شود و ما هم تمرینات خوبی جهت این بازی انجام داده ایم. تمرینات ما فشرده و سنگین است و نشانه ما کسب قهرمانی سوپر کاپ و خوشحال کردن دل هواداران است.

وی تصریح کرد: به نظر من درست نیست که بخواهند بازی سوپر کاپ را لغو کنند چون این بازی جذابی خواهد بود و به نظرم باید طبق برنامه این بازی انجام شود. بازی سوپرکاپ بازی مشکل است این طور نیست که بگوییم می توانیم راحت قهرمان شویم. به اعتقاد من عقب و جلو کردن وقت این بازی درست نیست چون سوپرکاپ جهت هوادارانمان هم مهم است در سوپر کاپ قهرمان لیگ و قهرمان جام حذفی با هم مسابقه می کنند و ما مخالف لغو شدن این بازی هستیم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در این مدت تمرینات سنگینی را جهت حضور در سوپرکاپ انجام داده‌ایم و به نظرم این درست نیست که بخواهند این بازی را لغو کنند.

حسینی در ادامه گفت وگویش با خبرگزاری فارس، تصریح کرد: 2 تیم شایسته به سوپرکاپ رسیده اند و هم ما و هم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت این بازی انگیزه های زیادی داریم، این حق این دو تیم است که در سوپر کاپ به میدان بروند ولی خوب نیست که دست هایی در پشت پرده باعث شوند که این بازی انجام نشود. مگر می شود برنامه شرکت لیگ را عوض کرد و بازی سوپرجام را لغو نمود. آمادگی ما در این مدت جهت حضور در سوپر کاپ بوده و خودمان را آماده این بازی کرده ایم. بنابراین اعتقاد دارم لغو کردن بازی درست نیست. هواداران منتظر هستند تا ما قهرمانی سوپرکاپ را برایشان بیاوریم و با وجود اینکه حریف مشکل مثل نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران برابر ماست ولی با همه وجود جهت برتری در این بازی تلاش می کنیم.

واژه های کلیدی: قهرمان | هواداران | هواداران | پرسپولیس | سید جلال حسینی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs