سالم ویروس اندازی اطلاعات شناسایی اطلاعات

سالم: ویروس اندازی اطلاعات شناسایی اطلاعات آنتی ویروس شبکه اجتماعی فضای مجازی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جام جهانی کوچک در پنج روز

دیدارهای دوستانه ملی مهمی از فردا تا سه‌شنبه هفته آینده در اروپا برگزار می‌شود که همچون یک جام جهانی کوچک است.

جام جهانی کوچک در پنج روز

جام جهانی کوچک در پنج روز

عبارات مهم : آلمان

دیدارهای دوستانه ملی مهمی از فردا تا سه شنبه هفته آینده در اروپا برگزار می شود که همچون یک جام جهانی کوچک است.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، اروپا آماده است تا ۱۰ روز میزبان تیم های ملی پرقدرت باشد. بعضی از بازی های دوستانه ای که بین روزهای جمعه تا سه شنبه برگزار می شود می توانند نیمه نهایی یا فینال جام جهانی آینده (۲۰۱۸ روسیه) باشند. دیدارهایی مانند آلمان و اسپانیا، آلمان و برزیل یا اسپانیا و آرژانتین تقابل تیم های قهرمان دنیا خواهد بود که از بخت های نخست قهرمانی در روسیه محسوب می شوند. این بازی ها فراتر از یک دیدار دوستانه هستند.

دو تیم هلند و ایتالیا که نتوانستند به جام جهانی راه پیدا کنند آزمایش های مشکل جهت تیم های حاضر در این مسابقه ها هستند حتی با وجود این که این دو تیم مانند گذشته قدرتمند نیستند.

جام جهانی کوچک در پنج روز

هر تقابل دو تیم ملی بزرگ برابر با یک بازی تاریخی هست. این اتفاق در رابطه با دیدار ایتالیا و آرژانتین، هلند و انگلیس یا پرتغال و هلند صدق می کند. همچنین رویایی میزبان جام جهانی با تیم های برزیل و فرانسه را نباید نادیده گرفت و آن ها بیش از یک بازی دوستانه هستند.

بزرگی این بازی ها که به منظور آمادگی تیم ها در کم تر از سه مانده به جام جهانی انجام می شود، پشت خود یک تجارت عظیم دارد. بعضی از این بازی ها به وسیله برندهایی که تیم ها از آن ها استفاده می کنند برنامه ریزی شدند. اسپانیا در حالی به مصاف آلمان و آرژانتین می رود که از برند آدیداس جهت لباس هایش استفاده می کند.

دیدارهای دوستانه ملی مهمی از فردا تا سه‌شنبه هفته آینده در اروپا برگزار می‌شود که همچون یک جام جهانی کوچک است.

بعضی از سرمربیان مخالف برگزاری بازی های دوستانه با قدرت های دنیا بودند به این علت که شکست برابر حریفان مستقیم ارزش یک اتفاق دردناک خواهد بود. خورخه سامپائولی، سرمربی تیم ملی آرژانتین مخالف رویایی با اسپانیا بود و ترجیح می داد برابر یک تیم ضعیف تر به میدان برود. بد نتیجه گرفتن برابر اسپانیا یا ایتالیا ممکن است به این تیم ضربه بزند و تیمی که از لیونل مسی بهره می برد را تحت فشار قرار دهد.

از طرفی برندها از این روزها جهت فروش پیراهن ها بهره می برند. سه شنبه از اغلب لباس دوم تیم های حاضر در جام جهانی رونمایی شد. اسپانیا جهت نخستین بار از آن در دیدار برابر آرژانتین استفاده خواهد کرد. آلمانی ها و آرژانتینی ها نیز از لباس دوم خود در این هفته استفاده می کنند. در مجموع برند آدیداس و نایکی هر سال ۴ میلیارد یورو از طریق فروش پیراهن به دست می آورند. آدیداس در جام جهانی نسبت به نایکی نماینده بیش تری خواهد داشت (یازده به ۱۰).

در میان بازی های که قرار است در فیفا دی برگزار شود فینال ها و نیمه نهایی ها جام جهانی ها و یوروهای گذشته دیده می شود که آلمان و برزیل (فینال ۲۰۰۲)، ایتالیا و آرژانتین (نیمه نهایی ۱۹۹۰)، آلمان و اسپانیا (فینال یورو ۲۰۰۸) از جمله آن ها هستند. هم چنین بازی های دیگری انجام می شود که یادآور خاطرات به یادماندنی هستند. این عالی ترین روش گرم شدن جهت جام جهانی است که تنها ۸۴ روز به شروعش باقی مانده هست. هم چنین این دیدارها می تواند اوضاع تیم هایی که بخت نخست قهرمانی هستند را نشان دهد.

جام جهانی کوچک در پنج روز

واژه های کلیدی: آلمان | اسپانیا | استفاده | اسپانیا | آرژانتین | جام جهانی | آرژانتین | جام جهانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs