سالم ویروس اندازی اطلاعات شناسایی اطلاعات

سالم: ویروس اندازی اطلاعات شناسایی اطلاعات آنتی ویروس شبکه اجتماعی فضای مجازی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پرسپولیس شایسته افزایش است/ هواداران بیایند، منتظرشان هستیم ، برانکو

به گزارش خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر الوحده امارات گفت:«برای بازی بزرگ با الوحده آماده ایم.می خواهیم تمام تلاش مان را بکن

پرسپولیس شایسته افزایش است/ هواداران بیایند، منتظرشان هستیم ، برانکو

برانکو: پرسپولیس شایسته افزایش است/ هواداران بیایند، منتظرشان هستیم

عبارات مهم : مطمئن

سرمربی پرسپولیس می گوید:«دوست داریم دل هواداران را در بازی فردا شاد کنیم.»

به گزارش خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر الوحده امارات گفت:«برای بازی بزرگ با الوحده آماده ایم.می خواهیم تمام تلاش مان را بکنیم تا در این بازی برنده باشیم.»

پرسپولیس شایسته افزایش است/ هواداران بیایند، منتظرشان هستیم ، برانکو

او این را گفت و ادامه داد:«این بازی ما با الوحده بازی تمام بازی هاست!برای این بازی خوشبین هستیم.مطمئن هستم تماشاگران ما هم با حضور در استادیوم و هم در منزل یک بازى فوق العاده را شاهد باشند. از آنها انتظار داریم در استادیوم همراه ما باشند چون برد نقش خاص اى براى ما خواهد داشت.»

برانکو با بیان اینکه باید در این بازی به پیروزی برسند ادامه داد: «هم براى آنها و هم ما برد مهم است و آنها با پیروزى برابر الریان نشان دادند انگیزه زیادى برابر ما خواهند داشت و براى همین نیازمند این کرى علیه ما هستند. طبیعى است که نگاه ما به بازى دیگر گروه نیزهست ولی من مطمئن هستم که با برد و ٩ امتیازى شدن شانس بالایى براى افزایش خواهد شد.

به گزارش خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر الوحده امارات گفت:«برای بازی بزرگ با الوحده آماده ایم.می خواهیم تمام تلاش مان را بکن

اینجا لیگ قهرمانان آسیاست و تفاوت زیادى با مسابقه داخلى دارد. ما در دوحه باختیم و ولی شایسته آن نبودیم. در پایتخت کشور عزیزمان ایران الریان ٤ موقعیت داشت ولی ما ١٦ موقعیت ایجاد کردیم. اگر پنالتى گل مى شد شرایط کاملا عوض کردن مى کرد. در لیگ قهرمانان آسیا نیاز نیست از شانس صد در صدى استفاده کنیم و باید اینقدر خوش شانس باشیم که از شانس پایین نیز سود ببریم. ما کاملا در این گروه نشان دادیم که هیچ تیمى برتر از ما نیست. حضور تماشاگران اصلا باعث استرس بازیکنانم نمى شوند و آنها خوشحال و با انگیزه زیاد برابر حریف قرار خواهند گرفت.»

واژه های کلیدی: مطمئن | افزایش | برانکو | هواداران | پرسپولیس | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs