سالم ویروس اندازی اطلاعات شناسایی اطلاعات

سالم: ویروس اندازی اطلاعات شناسایی اطلاعات آنتی ویروس شبکه اجتماعی فضای مجازی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی عده‌ای می‌گویند رییس‌جمهور عمدا می‌خواهد کشور را به هم بریزد/ روحانی باید با مردم صحبت کند ، کواکبیان

یک نماینده اصلاح طلب گفت: عده‌ای می‌گویند رییس‌جمهور عمدا می‌خواهد کشور را به هم بریزد. ما باید از مدیر جمهور بخواهیم به صورت قانونی در مجلس حاضر شود و توضیحاتی

عده‌ای می‌گویند رییس‌جمهور عمدا می‌خواهد کشور را به هم بریزد/ روحانی باید با مردم صحبت کند ، کواکبیان

کواکبیان: عده ای می گویند رییس جمهور عمدا می خواهد کشور را به هم بریزد/ روحانی باید با مردم صحبت کند

عبارات مهم : دستگاه

یک نماینده اصلاح طلب گفت: عده ای می گویند رییس جمهور عمدا می خواهد کشور را به هم بریزد. ما باید از مدیر جمهور بخواهیم به صورت قانونی در مجلس حاضر شود و توضیحاتی راجع به شرایط کشور بدهد تا پرسشها حل شود.

به گزارش ایلنا، مصطفی کواکبیان در صحن علنی مجلس گفت: ۲۰ روز است دولت و رییس جمهور راجع به زیاد کردن قیمت ها سکوت کرده اند. هر روز شاهد زیاد کردن قیمت سکه، ارز و دلار هستیم. رییس جمهور باید با مردم صحبت کند و شرایط کشور را به مردم توضیح دهد.

وی با اشاره به صحبت های چند روز پیش خود گفت: تاکید کردم با این اوضاع افتخار نداریم که از دولت حمایت کرده ایم، عده ای از من ایراد می گیرند، رییس جمهور اگر می گوید بعضی چوب لای چرخ دولت می کنند جهت مردم توضیح بدهد.

عده‌ای می‌گویند رییس‌جمهور عمدا می‌خواهد کشور را به هم بریزد/ روحانی باید با مردم صحبت کند ، کواکبیان

نماینده پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: دستگاه های اجرایی و تیم اقتصادی دولت باید با مجلس و دستگاه قضایی هماهنگ باشند. عده ای می گویند رییس جمهور عمدا می خواهد کشور را به هم بریزد. ما باید از مدیر جمهور بخواهیم به صورت قانونی در مجلس حاضر شود و توضیحاتی راجع به شرایط کشور بدهد تا پرسشها حل شود.

واژه های کلیدی: دستگاه | رییس جمهور | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs