سالم ویروس اندازی اطلاعات شناسایی اطلاعات

سالم: ویروس اندازی اطلاعات شناسایی اطلاعات آنتی ویروس شبکه اجتماعی فضای مجازی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی استفاده از تصویر خاتمی در داخل ستادها بلامانع است ، چرا به خالق واژه «امام» می‌گویند دروغگو

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: چهارشنبه‌ای که پشت سر گذاشتیم آقای رحیمی معاون دادستان کل به تمام دادستان‌های مراکز استان‌ها نامه نوشتند که استفاده از تصویر آقای خ

استفاده از تصویر خاتمی در داخل ستادها بلامانع است ، چرا به خالق واژه «امام» می‌گویند دروغگو

چرا به خالق واژه «امام» می گویند دروغگو/استفاده از تصویر خاتمی در داخل ستادها بلامانع است

عبارات مهم : ایران

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: چهارشنبه ای که پشت سر گذاشتیم آقای رحیمی معاون دادستان کل به تمام دادستان های مراکز استان ها نامه نوشتند که استفاده از تصویر آقای خاتمی در داخل ستادها بلامانع است.

به گزارش ایسنا، علی اصغر احمدی روز شنبه در دیدار با فرمانداران و بخشداران استان که در استانداری خراسان رضوی برگزار شد، با اشاره به ضرورت همکاری حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: در قانون اساسی ما حق تعیین آینده به مردم داده شده است است و در قوانین وضع شده است همکاری آحاد مردم در انتخابات تبیین شده است هست، ولی باید بپذیریم که همه مردم ما نسبت به حقوق خودشان در قانون اساسی تسلط ندارند.

استفاده از تصویر خاتمی در داخل ستادها بلامانع است ، چرا به خالق واژه «امام» می‌گویند دروغگو

وی خاطرنشان کرد: هنگامی که که از حق طبیعی خود استفاده نکنیم، صدای مان در می آید که آیا وضع کشور این گونه شد و معمولا هم این حرف ها را کسانی مطرح می کنند که در انتخابات حضور نمی یابند و از حقوق حقه خود استفاده نمی کنند.

وی با اشاره به این که «همیشه مطرح شده است که نظام ما دو بال جمهوریت و اسلامیت را دارد»، ادامه داد: اساس انقلاب ما بر پایه توجه به تفکر یک مرجع دینی بود و به واسطه همین مرجع دینی رژیم ستمشاهی برکنار شد و امروزه رژیمی به نام جمهوری اسلامی پایدار شده، ولی جایی که کمی لنگ می زنیم در بحث جمهوریت است که به علت عدم آگاهی بعضی مردم با حقوق مصرح خود در قانون است.

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: چهارشنبه‌ای که پشت سر گذاشتیم آقای رحیمی معاون دادستان کل به تمام دادستان‌های مراکز استان‌ها نامه نوشتند که استفاده از تصویر آقای خ

رئیس ستاد انتخابات کشور با تاکید بر ضرورت همکاری حداکثری مردم در انتخابات که به گفته مقام معظم رهبری تضمین کننده امنیت کشور هست، گفت: امروز آمریکایی ها، اسرائیل، عربستان سعودی، قطر و … به دنبال این هستند که تابستان داغ کشور عزیزمان ایران را رقم بزنند که متاسفانه بعضی در داخل هم این نغمه را سر می دهند و خواسته یا ناخواسته می گویند دولت بعدی با همکاری حداقلی به آسانی می شود در جایی ممکن است قرار بگیرد که راحت بشود با پرسشها کشور عزیزمان ایران برخورد کرد، حتی بعضی اعتقاد به این هستند که اگر تغییری در دولت اتفاق بیافتد که دولت توانایی مقابله با شرایط جهانی در مذاکره را نداشته باشد می توان در برجام دبه کرد، در سوریه هم می شود مداخله کرد و اینگونه منطقه هم آبستن حوادثی است که به این راحتی تمام نمی شود اگر ما به عنوان آحاد ملت دقت نکنیم.

وقتی حلب آزاد می شود وزیر خارجه اسبق فرانسه می گوید شکست حلب یعنی اضمحلال سیاست غرب و بعد اضافه می کند سقوط حلب یعنی بروز یک قدرت تازه در دنیا به نام جمهوری اسلامی ایران.

وی با تاکید بر این که «شمارش آرا به معنی میزان حضور مردم در انتخابات است که این عدد با دنیا حرف می زند»، بیان کرد: اگر به 80 درصد همکاری در انتخابات برسیم دیگر دنیا جرات نمی کند به این کشور نگاه کند، بارها رهبری فرمودند حضور ملت یعنی قدرت کشور و قدرت بازدارندگی، البته سایر تشکیلات به قوت خود باقی است که ما به همه آن ها افتخار می کنیم؛ چراکه نیروهای مسلح دژهای محکم مردم هستند.

استفاده از تصویر خاتمی در داخل ستادها بلامانع است ، چرا به خالق واژه «امام» می‌گویند دروغگو

وی هم چنین با بیان این که «چیزی که دشمن به دنبال آن است شدت یافتن منازعات است»، اظهار داشت: آن ها به دنبال این هستند که اجماع جهانی که علیه کشور عزیزمان ایران بود و این دولت توانست آن را به اجماع جهانی جهت ادامه برجام تبدیل کند از بین ببرند.

احمدی اعتقاد است: در شرایط فعلی در همین مناظره ها متاسفانه ضدانقلاب ها چند برداشت از آن کردند، اول این که مناظره ها ثابت کرد در کشور عزیزمان ایران عده ای جهت کسب قدرت می جنگند، دوم اینکه می گویند فقر در کشور عزیزمان ایران بعد از 38 سال وجود دارد اینکه 4 درصد زالو صفت هستند و 96 درصد بدبخت و بیچاره اند، یعنی از زبان صداوسیمای جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران بعد از 39 سال بعضی به آسانی خوراکی جهت ضد انقلاب و دشمن فراهم کردند.

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: چهارشنبه‌ای که پشت سر گذاشتیم آقای رحیمی معاون دادستان کل به تمام دادستان‌های مراکز استان‌ها نامه نوشتند که استفاده از تصویر آقای خ

وی با اشاره طرح وجود فساد به وسیله بعضی کاندیداها، گفت: کجاست فرهنگی که امام(ره) در این کشور ساری و جاری کرد، امروز به کسی که خالق واژه امام بود می گویند دروغگو، آیا جهت دو روز قدرت می خواهیم همه چیز را نابود کنیم. عده ای جهت این که به قدرت برسند می گویند بی خاصیتی برجام، اشرافی گری، فقر، بیکاری و …، ولی به چه قیمتی؟

وی خطاب به فرمانداران و بخشداران گفت: هیچ کس از شما توقع ندارد جهت کسی تبلیغ یا علیه کسی کاری کنید؛ چراکه ما آخرت خود را فدای دنیای احدی نخواهیم کرد، من کاری ندارم که در برنامه های تلویزیون چه می گذرد، من نامه نوشتم که در همه این برنامه ها در جهت تخریب دولت عمل می شود، از منطقه آزاد گرفته تا برنامه جمهور و میزگردهایی که برگزار می شود، همه در جهت تخریب دولت است.

استفاده از تصویر خاتمی در داخل ستادها بلامانع است ، چرا به خالق واژه «امام» می‌گویند دروغگو

معاون سیاسی وزیر کشور در رابطه با تصویر روسای جمهور سابق اظهار کرد: ما تعارف که نداریم، عرف جامعه را حتما رعایت می کنیم، ولی این گونه نیست که اگر تصویر پخش نشود و حرفی زده نشود صدایی خاموش می شود.

وی در همین رابطه با اشاره به آیه ای از قران کریم مبنی بر این که «کسانی که ایمان و عمل صالح داشته باشند خداوند مهر آنان را در دلها قرار می دهد»، افزود: کلی بحث کردیم، در جلسه شورای عالی امنیت ملی گفتم این چه مصوبه ای هست، مقام معظم رهبری هم مدیر جمهور سابق بودند آیا تصویر ایشان را هم نباید بگذاریم.

وی ادامه داد: در بحث هایی که صورت گرفت چهارشنبه ای که پشت سر گذاشتیم آقای رحیمی معاون دادستان کل به تمام دادستان های مراکز استان ها نامه نوشته است که استفاده از تصویر آقای خاتمی در داخل ستادها بلامانع است.

احمدی خاطرنشان کرد: بر اساس نظر سنجی که صورت گرفته 72 درصد اعتماد به مجریان و ناظران جهت برگزاری انتخابات وجود دارد و برآورد ما نیز آینده نگری 70 درصد همکاری مردم در انتخابات است.

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | همکاری | استفاده | استفاده | انتخابات | ستاد انتخابات کشور | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs