سالم ویروس اندازی اطلاعات شناسایی اطلاعات

سالم: ویروس اندازی اطلاعات شناسایی اطلاعات آنتی ویروس شبکه اجتماعی فضای مجازی

گت بلاگز اخبار حوادث مرگ قصاب بندرعباسی براثر تب کریمه کنگو

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: فوت قصاب بندرعباسی که با علائمی شبیه تب کریمه کنگو به یکی از بیمارستان های این شهر مراجعه کرده بود، بعد از بررسی و

مرگ قصاب بندرعباسی براثر تب کریمه کنگو

عبارات مهم : پزشکی

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: فوت قصاب بندرعباسی که با علائمی شبیه تب کریمه کنگو به یکی از بیمارستان های این شهر مراجعه کرده بود، بعد از بررسی و آزمایش های صورت گرفته به این بیماری، تائید شد.

به گزارش ایرنا، بر اساس گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ، غلامعلی جاودان افزود: در روزهای گذشته فرد قصابی که در کشتارگاه شهرستان بندرعباس مشغول فعالیت بود با علائم حاد بیماری تب کنگو به بیمارستان مراجعه کرد که تلاش های پزشکی جهت نجات این فرد بی اثر ماند.

وی بیان داشت: تمام مراکز بهداشتی و درمانی و 17 بیمارستان استان هرمزگان آماده مقابله و پذیرش بیماران با علائم مشکوک به بیماری تب کریمه کنگو هستند.

مرگ قصاب بندرعباسی براثر تب کریمه کنگو

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اظهارکرد: افراد قصاب، چوپان، دامپزشکان، پزشکان و پرستاران بیشترین جامعه در معرض خطر بیماری تب کریمه کنگو هستند.

جاودان یادآورشد: بیماری تب کنگو اپیدمی نیست و شهروندان در صورت مشاهده علائم خون ریزی و افسردگی در بیماران بلافاصله به مراکز درمانی مراجعه کنند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: فوت قصاب بندرعباسی که با علائمی شبیه تب کریمه کنگو به یکی از بیمارستان های این شهر مراجعه کرده بود، بعد از بررسی و

وی با بیان اینکه خوردن گوشت هیچ ایرادی ندارد، گفت: گوشت باید از قصابی های مجاز و با تائید دامپزشکی تهیه شود و زنان منزل دار در هنگام دست گرفتن گوشت از دستکش استفاده کنند و جهت اطمینان زیاد قبل از استفاده، گوشت را 24 ساعت در یخچال نگهداری کنند.

مدیرکل دامپزشکی هرمزگان هم راجع به فوت این قصاب بندرعباسی به علت مبتلا شدن به تب کنگو گفت: کشتارگاهی که این فرد قصاب در آن اشتغال داشته متعلق به بخش شخصی است و از عالی ترین کشتارگاه های استان محسوب می شود.

واژه های کلیدی: پزشکی | بیماری | بهداشتی | هرمزگان | دانشگاه | دامپزشکی | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs