سالم ویروس اندازی اطلاعات شناسایی اطلاعات

سالم: ویروس اندازی اطلاعات شناسایی اطلاعات آنتی ویروس شبکه اجتماعی فضای مجازی

گت بلاگز اخبار اجتماعی چهارمین جلسه محاکمه «یاسین رامین» 2 مرداد برگزار می‌شود

چهارمین جلسه محاکمه یاسین رامین که جمعیت هلال احمر شاکی آن هست، دوم مرداد برگزار می‌شود. دادگاه پیگیری به پرونده یاسین رامین که جمعیت هلال احمر شاکی آن هست، در

چهارمین جلسه محاکمه «یاسین رامین» 2 مرداد برگزار می‌شود

چهارمین جلسه محاکمه «یاسین رامین» 2 مرداد برگزار می شود

عبارات مهم : پرونده

چهارمین جلسه محاکمه یاسین رامین که جمعیت هلال احمر شاکی آن هست، دوم مرداد برگزار می شود. دادگاه پیگیری به پرونده یاسین رامین که جمعیت هلال احمر شاکی آن هست، در شعبه ۱۰۵۸ مجتمع قضایی خاص کارکنان دولت برگزار خواهد شد. دادگاه قبلی پیگیری به این پرونده ۱۱ تیر امسال برگزار شد.

چهارمین جلسه محاکمه یاسین رامین که جمعیت هلال احمر شاکی آن هست، دوم مرداد برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، دادگاه پیگیری به پرونده یاسین رامین که جمعیت هلال احمر شاکی آن هست، در شعبه ۱۰۵۸ مجتمع قضایی خاص کارکنان دولت برگزار خواهد شد.دادگاه قبلی پیگیری به این پرونده ۱۱ تیر امسال برگزار شد.بر اساس این گزارش، آخرهای مرداد سال ۹۵ بود که رسانه ها از بازداشت یاسر رامین پسر محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی دولت احمدی نژاد بازیگر سینما و تلویزیون خبر دادند.

چهارمین جلسه محاکمه «یاسین رامین» 2 مرداد برگزار می‌شود

چند روز بعد از انتشار این خبر، عباس جعفری دولت آبادی دادستان عمومی و انقلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران از صدور قرار وثیقه ۲۹ میلیارد تومانی و بازداشت متهم شرکت رشد وابسته به شرکت هلال احمر خبر داد و گفت: این پرونده با اعلام شکایت هلال احمر در دادسرای کارکنان دولت تحت پیگیری است و بازپرس جهت متهم قرار وثیقه ۲۹ میلیارد تومانی صادر کرده که متهم به لحاظ عجز از تودیع وثیقه به زندان معرفی شده است است.

محمدعلی نجفی، مشاور اقتصادی وقت مدیر جمهوری دهم شهریور سال ۹۵ در همین ارتباط گفته بود: موردی نیز اخیراً مطرح شد که پسر یکی از مسئولان دولت قبل [یاسین رامین، فرزند محمدعلی رامین]، شرکتی ایجاد کرد و واردات بخش خاص، مهم و گران قیمتی از دارو ها را به صورت انحصاری در دست گرفت و دارو های با کیفیتی پایین وارد می کرد و سال ها مردم از آن استفاده می کردند. امروز مشخص شده است که چندین میلیارد دلار از این طریق عاید جوانی شده است که با یکی از زن های هنرپیشه ازدواج و یکی از املاکش را که چند ۱۰ میلیارد تومان ارزش داشته به عنوان مهریه تقدیم زن کرده است.

چهارمین جلسه محاکمه یاسین رامین که جمعیت هلال احمر شاکی آن هست، دوم مرداد برگزار می‌شود. دادگاه پیگیری به پرونده یاسین رامین که جمعیت هلال احمر شاکی آن هست، در

به گفته وی این موارد و مواردی از این نوع فساد های اقتصادی است که در کشور فقط آثار منفی اقتصادی نداشته بلکه در حال نابودی اخلاق در مملکت بود و ذیل چتر تحریم ها، انزوا و عدم تعامل با دنیا در ارکان متفاوت نظام رسوخ کرده و به فسادی نهادینه شده است در کشور دامن می زد و مردم انتظار داشتند این وضع عوض کردن کند.

وکیل یاسین رامین نیز همان موقع به بیانات نجفی تصویر العمل نشان داد و با تکذیب کردن عنوان واردات شیرخشک های فاسد گفت که عنوان این پرونده یک اختلاف حساب بین شرکت موکلش و هلال احمر است که مبلغ آن کمتر از یک میلیون دلار است و بخش اعظمی از مدارک و اسناد مربوط به این عنوان از آلمان واصل شده است و فقط بخش کوچکی باقیمانده که مستلزم حضور نماینده هلال احمر در آلمان و بررسی دفاتر حسابرسی است.

۱۲ اسفند ۹۵ و بعد از ۷ ماه بازداشت که علت آن عجز در تودیع وثیقه ۲۹ میلیارد تومانی عنوان شده است بود، یاسین رامین از زندان آزاد شد.پرونده رامین بعد از صدور کیفرخواست جهت پیگیری به شعبه ۱۰۵۸ دادگاه کارکنان دولت ارسال شده است است.

چهارمین جلسه محاکمه «یاسین رامین» 2 مرداد برگزار می‌شود

واژه های کلیدی: پرونده | دادگاه | یاسین رامین | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs